CODZIENNIE PRACUJEMY NA TWÓJ SUKCES

ZESPÓŁ

 

KRZYSIEK RURKA O nas

Krzysztof Rurka

SERWIS | BIKEFITTING | ROWERY

Serce marki Trirent. Wieloletni organizator wyścigów MTB, w tym Mazovia MTB. Od kilku sezonów nierozłączny z szosą, choć zimą romansuje z przełajem. Na treningach lubi nadawać tempo i nie boi się rywalizacji. Od 9 lat specjalizuje się w serwisie rowerowym, a od 4 w bikefittingu. Jego misją jest pomoc ludziom, a w szczególności tym nastawionym na realizację marzeń sportowych. W wolnym czasie lubi podróżować i poznawać kolejne tajniki rowerowego świata.

email: krzysztof@trirent.pl

ŁUKASZ BRYKCZYŃSKI TRIRENT O nas

Łukasz Brykczyński

BIEGANIE | TRIATHLON | PIANKI

Pomysłodawca marki TRIRENT, a także twórca projektów popularyzujących sport: Pobiegani.pl, Run&Fit PUMA Training i Reebok Fit Shop. Od najmłodszych lat realizował swoją pasję do sportu biegając na dystansach długich i średnich, następnie startując w triathlonach. Aktualnie startuje w biegach górskich. Motor napędowy w TRIRENT, nie lubi schodzić z obrotów i wysokich gór. Poza tym lubi dobrą muzykę i kawę.  😉

emial: lukasz@trirent.pl

patryk na stronę 1 O nas

Patryk Aid

BIEGANIE | ULTRA | TRENING

Medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych z rekordem życiowym na 1000 metrów – 2:30! Wychowanek lekkoatletycznej sekcji stołecznej Polonii Warszawa.  Jeden z najmocniejszych zawodników biegów górskich młodego pokolenia. Oprócz gór doskonale radzi sobie na płaskich szosowych ultramaratonach, a na oficjalnych Mistrzostwach Polski w Kaliszu zajął 5. miejsce jednocześnie zwyciężając kategorię M20. Od 2017 organizuje biegowe obozy treningowe w polskich i zagranicznych górach.

emial: patryk.aid@gmail.com

PARTNERZY

 

Dziękujemy za zaufanie. Razem tworzymy jedną sportową rodzinę.

UNIKALNA LOKALIZACJA

FORT MOKOTÓW

MIEJSCE, DO KTÓREGO CHCE SIĘ WRACAĆ

Napisz do nas!